KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15522026
nr 1552 2026
Monica Lorentzon
(f. 1940), Sverige
Oljemålning, Blomsterstilleben. Signerad. Olja på pannå, 70x50 cm, yttermått inklusive ram: 80x60 cm
Monica Lorentzon, svensk målare född 1940.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 17 juli 2023
kl 20:56:39
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr